Webové stránky zdarma

Vytvoříme vám zcela zdarma moderní a přehledný firemní či jiný web. Hosting i doménu vám zařídíme, samozřejmostí je intuitivní redakční systém, díky němuž si můžete kdykoli snadno spravovat a rozšiřovat obsah svých www stránek.

Chcete působit profesionálněji a seriózněji? Chcete oslovit nové zákazníky či klienty? Nový web vám s tím pomůže – právě ve vodách internetu vyhledává čím dál více lidí. Investujte do profesionálního webu minimální prostředky – stačí 190 korun měsíčně, ve kterých je poplatek za hosting, pronájem domény a redakční systém – a dejte o sobě vědět většímu okruhu lidí.

Že stránky již několik let máte? Myslíte si, že jsou dostačující? Možná ano, ale velmi často ne a své potenciální zákazníky jimi spíše odradíte. Naše grafické šablony jsou skutečně moderní a prezentace vaší firmy v nich bude působit seriózně a poutavě.

Nový web vám vytvoříme zcela zdarma. Jejich provoz vyjde na pouhých 190 Kč měsíčně, což jsou zanedbatelné náklady v porovnání s tím, co vám nový web může přinést.

Chcete více?

Zvolíte-li o pouhou stovku vyšší paušál, dostanete od nás užitečné služby a dárky navíc: dodáme na váš nový web obsah, zajistíme podrobné statistiky návštěvnosti, obdržíte od nás užitečné příručky Jak napsat dobré články pro web a Optimální struktura článků a obsahu. Dále vám bude k dispozici online a telefonická podpora. Více informací

Jste ještě náročnější a chcete vytvořit web na míru? I pro vás máme připravené řešení – více zde.

S čím vám ještě můžeme pomoci?

Přivedeme vám nové klienty – zajistíme, aby byl váš web vidět na dů ležité fráze na seznamu a na googlu. To vám přivede nové návštěvníky, potenciální klienty. Velmi vhodné je web alespoň zaregistrovat do katalogů a získat tak levně zpětné odkazy. Ke zvážení je také aktivní reklama na internetu – PPC kampaně (sklik, google adwords).

Zlepšíme formu Vaší internetové komunikace – co kdybyste s vašimi klienty a zákazníky komunikovali formou působivého emailového newsletteru? Nebo je vhodné alespoň sjednotit firemní emailové podpisy..

Připravíme vám firemní styl, tiskoviny, logo – vytvoříme nové logo, zpracujeme firemní styl, navrhneme a k tisku připravíme nejrůznější tiskoviny – vizitky, katalogy, plakáty, billboardy a další..

Pomůžeme Vám se sociálními sítěmi – zajistíme Vám vytvoření, aktualizaci a správu profilu na facebooku, twitteru a youtube.

Dejte nám třeba pomocí formuláře na pravé straně vědět, s čím vám můžeme pomoci.