Webové stránky pro bytová družstva

dne 1.1.2014 vstoupil v platnost zákon o obchodních společnostech a družstvech (zákon o obchodních korporacích). Dle § 636 tohoto zákona mají bytová družstva povinnost zřídit a provozovat internetové stránky za účelem zveřejnění informací o členských schůzích.

Pokud vaše bytové družstvo zatím žádné webové stránky nemá, nabízíme vám řešení.

Vytvoříme vám webové stránky bytového družstva, které budou moderní a především přehledné. Cena vytvoření webu je 1 990 Kč bez DPH.

Vytvoření www stránek bytového družstva bez starostí

Web vám také zdarma naplníme dodaným obsahem, který si poté budete moci snadno upravovat a rozšiřovat dle aktuálních potřeb pomocí intuitivního redakčního systému, popřípadě pomocí naší zákaznické podpory. Během několika dní tak budete mít plně funkční a přehledný web.

Poplatek za správu webových stránek je pouze 2 280 Kč ročně bez DPH (obsahuje hosting, poplatek za pronájem domény a redakční systém). S vytvořením (1 990 Kč) ani provozem webu již nejsou spojeny žádné další poplatky.

Vytvoření webu můžete nechat kompletně na nás. Stačí, když nám dodáte obsah, který chcete na web umístit a my se o vše postaráme za vás. Aktualizaci obsahu provedete snadno dle dodaného návodu, nebo to necháte na naší zákaznické podpoře – opět zdarma.

 
  • Kompletní vytvoření webu
  • Pronájem CZ domény
  • Hosting a emailové schránky
  • Vložení dodaného obsahu na web
  • Snadné úpravy obsahu webu

Funkční ukázku webových stránek družstva vytvořených na šabloně Jablko si můžete prohlédnout na http://druzstvo.cobradesign.cz.

Je to jednoduché, rychlé a bez zbytečných starostí.

Vybírat můžete z těchto grafických šablon:

Zobrazovat: