Tvorba eshopů

Vytvoříme eshop přesně pro vás

S internetovým obchodováním a vším okolo eshopů máme mnohaleté zkušenosti a poskytujeme v tomto oboru komplexní servis. Víme, jak vytvořit prosperující internetový obchod a jak jej efektivně spravovat. Náš administrační systém poskytuje mnohé funkce, které nenajdete u konkurenčních řešení.

Vyjdeme vstříc jak začínajícím online prodejcům, kteří preferují co nejnižší vstupní investice, tak zkušeným a náročným internetovým obchodníkům, kteří chtějí perfektní a funkční eshop.

Nebojte se obchodovat online

  • Náklady na zřízení a provozování internetové prodejny jsou minimální ve srovnání s kamennou prodejnou.
  • Nabídněte Váš sortiment celé České republice, případně v zahraničí. Kamenný obchod je jen na jediném místě, eshop je všude!
  • Počet lidí nakupujících na internetu stále roste. Vašich potenciálních zákazníků tak stále přibývá.
  • Díky našemu přehlednému administračnímu systému se naučíte obsluhovat svůj eshop i vy – skutečně! Naučili jsme pracovat s eshopem i důchodce.
  • Se vším potřebným vám rádi pomůžeme. Ať už jde o přípravu obchodních podmínek, online propagaci a marketing nebo cokoli dalšího. K dispozici je vám také naše zákaznická podpora a online návody.
Eshopy na míru

Internetový eshop zpracovaný na míru klientovi. Originální grafické zpracování a layout vychází ze zaměření eshopu, cílové skupiny, firemního stylu, počtu a charakteru kategorií i zboží..

Vhodné řešení pro kvalitní a originální eshopy, jejichž majitelé chtějí vymazlený eshop.
Více informací

Orientační cena: od 25 000 Kč

Eshopy na míru

Tu vlozit skutocny odkaz kam ma box smerovat

Levné šablonové eshopy

Na výběr je z několika kvalitních, univerzálních šablon, které graficky oblékneme do kabátu vašich firemních barev i loga.

Velmi nízké pořizovací náklady ocení méně nároční klienti, kteří chtějí do startu online obchodování investovat co nejméně!
Více informací

Orientační cena: od 3 900 Kč

Návrh levných eshopů

Tu vlozit skutocny odkaz kam to ma smerovat

»«

Jsme spokojeni jak s profesionalitou v jednání a zprovoznění webu tak s rychlostí prováděných úprav webu.

Branislav Bogdanov | Restaurace Porto | Názory na naše služby