Tvorba eshopů

Vytvoříme eshop přesně pro vás

S internetovým obchodováním a vším okolo eshopů máme mnohaleté zkušenosti a poskytujeme v tomto oboru komplexní servis. Víme, jak vytvořit prosperující internetový obchod a jak jej efektivně spravovat. Náš administrační systém poskytuje mnohé funkce, které nenajdete u konkurenčních řešení.

Vyjdeme vstříc jak začínajícím online prodejcům, kteří preferují co nejnižší vstupní investice, tak zkušeným a náročným internetovým obchodníkům, kteří chtějí perfektní a funkční eshop.

Nebojte se obchodovat online

  • Náklady na zřízení a provozování internetové prodejny jsou minimální ve srovnání s kamennou prodejnou.
  • Nabídněte Váš sortiment celé České republice, případně v zahraničí. Kamenný obchod je jen na jediném místě, eshop je všude!
  • Počet lidí nakupujících na internetu stále roste. Vašich potenciálních zákazníků tak stále přibývá.
  • Díky našemu přehlednému administračnímu systému se naučíte obsluhovat svůj eshop i vy – skutečně! Naučili jsme pracovat s eshopem i důchodce.
  • Se vším potřebným vám rádi pomůžeme. Ať už jde o přípravu obchodních podmínek, online propagaci a marketing nebo cokoli dalšího. K dispozici je vám také naše zákaznická podpora a online návody.
Eshopy na míru

Internetový eshop zpracovaný na míru klientovi. Originální grafické zpracování a layout vychází ze zaměření eshopu, cílové skupiny, firemního stylu, počtu a charakteru kategorií i zboží..

Vhodné řešení pro kvalitní a originální eshopy, jejichž majitelé chtějí vymazlený eshop.
Více informací

Orientační cena: od 25 000 Kč

Eshopy na míru

Tu vlozit skutocny odkaz kam ma box smerovat

Levné šablonové eshopy

Na výběr je z několika kvalitních, univerzálních šablon, které graficky oblékneme do kabátu vašich firemních barev i loga.

Velmi nízké pořizovací náklady ocení méně nároční klienti, kteří chtějí do startu online obchodování investovat co nejméně!
Více informací

Orientační cena: od 3 900 Kč

Návrh levných eshopů

Tu vlozit skutocny odkaz kam to ma smerovat

»«

Předností studia CobraDesign jsou bezpochyby nízke ceny služeb, jejichž kvalitou se však CobraDesign vyrovná mnohem dražší konkurenci.

Ing. Jiří Mečíř | PPS Liberec | Názory na naše služby