Vizualizace – vizualizace staveb, vizualizace interierů, studiové vizualizace, 3D grafika

Fotorealistické vizualizace budov a interierů

Hlavním oborem z 3D grafiky jsou pro nás vizualizace budov a interierů. Vytváříme fotorealistické a zároveň levné vizualizace interierů – ať již na míru navržených nebo ilustračních vizualizací interieru. Samozřejmostí jsou také architektonické vizualizace staveb či případný zákres do fotografie.

Tvorba modelu a následná vizualizace

3D model vytvoříme buď na základě projektové dokumentace, skic a kreseb nebo je možné využít také vámi dodaného modelu, máte-li jej zpracovaný například z některých CADů. Připravíme potřebné materiály, doplníme okolí, stafáž či zařizovací předměty a dekoraci – záleží na vašich požadavcích, zda chcete levnější vizualizaci samotného objektu/předmětu, nebo náročnější foroteralistikou vizualizaci s dekoracemi a okolím.

Je samozřejmě možné připravit také velkoformátové vizualizace pro tisk, případně animace a průlety.

Doplnění stafáže do vizualizace

Tvorba 3D modelů a studiová vizualizace

Jsme schopni připravit 3D model takřka jakéhokoliv výrobku či součástky. Modelujeme jak neorganické, tak organické tvary. Pro prezentaci výrobků či součástek je vhodné použít takzvanou studiovou vizualizaci - studiový render. V případě specifických požadavků nás neváhejte kontaktovat, spolupracujeme s předními českými odborníky v oboru 3D grafiky.

Ideální forma prezentace

Počítačové vizualizace jsou ideální formou prezentování architektonického návrhu. Díky širokému záběru našich činností a naší specializaci na webdesign, jsme schopni připravit vám nejen prvotřídní vizualizace, ale také je integrovat do moderního a poutavého webu. Vizualizace mohou být interaktivní – můžete si objektem či interierem otáčet nebo třeba interaktivně na 3D schematu volit, kterou část interieru si chcete prohlédnout. Preferujeme neflashové technologie proto, aby bylo možné obsah zobrazit také na iPhonech a iPadech.

Vizualizace - ceník

Uvedené ceny vizualizací jsou pouze orientační, cena je vždy individuální a odráží se od konkrétních požadavcích a tedy času na vizualizaci stráveném.

Jednoduší vizualizace interieru (vizualizace kuchyně, vizualizace koupelny apod.) bez doplnění zařizovacích předmětů: od 2 000 Kč.

Detailnější vizualizace interieru – doplnění zařizovacích předmětů, vysoká míra fotoreality: od 3 000 Kč.

Vizualizace nábytku – studiová vizualizace: od 1 000 Kč.

Studiová vizualizace předmětů a součástek: od 1 000 Kč.

Návrh loga Hradec Králové Návrh loga Tvorba www stránek Hradec Králové Webdesign Výroba eshopů Hradec Králové Tvorba eshopů Vizualizace Hradec Králové Vizualizace

 
»«

Na spolupráci s CobraDesign na vizualizacích (renderech) interiéru restaurace oceňuji zejména vstřícnost, kvalitu a flexibilitu se kterou k projektu přistoupili. Finální výstupy odpovídají mým představám, to vše v krátké dodací lhůtě a za rozumnou cenu. Těším se na další spolupráci.

Ing. Ondřej Peckert | architektura, interiery, projekční práce, grafika | Názory na naše služby