Fotorealistické vizualizace budov a interierů

Specializujeme se na oblast vizualizace architektury – tedy vizualizace domů a interierů. Našimi obvyklými klienty jsou architektonické ateliery a projekční kanceláře, kterým vytváříme vizuaiizace jejich projektů, developeři a také realitní makléři, pro které připravujeme prezentaci developerských projektů i ale i existujících nemovitostí (byty, rodinné domy). Jsme schopni připravit vizualizaci též větších a veřejných budov a prostranství.

Vizualizace interierů

Jako podklady je ideální projektová dokumentace, ale není problém vizualizaci zpracovat i podle náčrtku od ruky. Nábytek a dekorace použijeme z naší široké databáze modelů, případně můžeme vytvořit nábytek přesně dle zadání (důležité u návrhů interierů).

Vizualizace interierů

Vizualizace rodinných, bytových a ostatních domů

3D model vytvoříme buď na základě projektové dokumentace, skic a kreseb nebo je možné využít také vámi dodaného modelu, máte-li jej zpracovaný například z některých CADů. Připravíme potřebné materiály, doplníme okolí, stafáž či zařizovací předměty a dekoraci. Obvykle okolí domu modelujeme, je ale možné zasadit též do reálné fotografie.Vizualizace rodinneho domu

Tvorba 3D modelů a studiová vizualizace

Jsme schopni připravit 3D model takřka jakéhokoliv výrobku či součástky. Modelujeme jak neorganické, tak organické tvary. Pro prezentaci výrobků či součástek je vhodné použít takzvanou studiovou vizualizaci - studiový render. V případě specifických požadavků nás neváhejte kontaktovat, spolupracujeme s předními českými odborníky v oboru 3D grafiky.

Ideální forma prezentace

Počítačové vizualizace jsou ideální formou prezentování architektonického návrhu či nemovitosti. Díky širokému záběru našich činností a naší specializaci na webdesign, jsme schopni připravit vám nejen prvotřídní vizualizace, ale také je integrovat do moderního a poutavého webu. Vizualizace mohou být interaktivní – můžete si objektem či interierem otáčet nebo třeba interaktivně na 3D schematu volit, kterou část interieru si chcete prohlédnout. 

Vizualizace - ceny

Uvedené ceny vizualizací jsou pouze orientační, cena je vždy individuální a odráží se od konkrétních požadavcích a tedy času na vizualizaci stráveném. Informace o naší hodinové sazbě naleznete zde, pro typické vizualizace interierů/exterierů máme nastaveny standardní obvyklé ceny. Pro nacenění projektu nás prosím kontaktujte.

Kvalitní vizualizace interieru – vizualizace obytné místnosti, kuchyně, ložnice, koupelny apod.: od 4 000 Kč (v ceně 2 pohledy).

Kvalitní vizualizace rodinného domu – včetně vymodelování okolí (zahrady) nebo zasazení do fotografie: od 10 000 Kč.

Kvalitní vizualizace bytového domu – včetně vymodelování okolí nebo zasazení do fotografie: od 12 000 Kč

Vizualizace nábytku – studiová vizualizace: od 1 000 Kč.

Studiová vizualizace předmětů a součástek: od 1 000 Kč.

Ceny jsou uvedeny bez DPH.