Správa FacebookuSpráva Facebookové stránky

Facebook dnes má téměř každý pravidelný uživatel internetu (nejen) v ČR. Tato sociální síť představuje oblíbené komunikační médium především mezi mladými. Pro podniky, které chtějí udržovat vazbu se svými zákazníky/klienty, je facebook výborným marketingovým nástrojem.

Nabízíme správu Facebookové stránky podniku. Pokud podnik svůj profil na Facebooku doposud nemá, založíme jej (účet bude klienta, nám bude poskytnuto správcoství, prostřednictvím kterého budeme profil aktualizovat a spravovat).

Ve výsledku přinese naše správa až stovky „lajků“, tedy reálných lidí zajímající se o váš podnik, kteří uvidí, co na facebooku zveřejníte. Díky Facebooku tak můžete vaše zákazníky motivovat k opětovné návštěvě vašeho podniku a komunikovat s nimi. Věřte, že se to vyplatí – tím, že se jim občas připomenete a budete s nimi udržovat kontakt, budou vám více loajální a ve výsledku budou váš podnik častěji navštěvovat. Facebook je ideální příležitost pro zvýšení návštěvnosti a obratu vašeho podniku.

Dobře víme, jak z Facebooku vytěžit maximum. Naši zkušení specialisté jsou na Facebooku jako doma, spravují desítky profilů podniků nejen restauračního charakteru, přivedli jim tisíce fanoušků a ve výsledku tak výrazně zvýšili jejich reálnou návštěvnost i obrat.

Rádi se postaráme také o profil vašeho podniku na Facebooku a přivedeme Vám nové fanoušky.
Neztrácejte čas se správou svého Facebookového účtu, přenechte to profesionálům, kteří z Vašeho profilu vytěží mnohem více!