Redakční systémRedakční systém – pohodlná správa obsahu

Na webu je často potřeba upravit obsah – rozšířit texty, přidat nový článek, přidat fotografie do fotogalerie, přidat nové reference, aktuality, změnit telefonní číslo a tak dále... Abyste toto všechno mohli sami snadno upravit, nepotřebujete mít znalosti kodéra či programátora – stačí když umíte obsluhovat textový editor. Tak snadné je upravit si obsah webu pomocí našeho redakčního systému.

Redakční systém wwwSystem

Internetové stránky stavíme na redakčním systému wwwSystem – jednom z nejpokročilejších a uživatelsky nepřívětivějších redakčních systémů vůbec (více informací naleznete na www.wwwsystem.cz). Prostřednictvím internetového prohlížeče tak snadno změníte textový obsah webu, obrázky, přidáte novou referenci nebo aktualitu.

Pro standardní úpravy webu tak nepotřebujete naši asistenci, zvládnete je pohodlně provést sami bez potřeby jakýchkoli technických znalostí. O provoz webu se nemusíte starat – hosting, doménu i provoz emailů zařídíme za vás.

Provoz webu je spojen s měsíčním paušálem od 190 Kč (dle využívaných funkcí) a je v něm zahrnut nejen provoz a vývoj redakčního systému, ale také hosting a pronájem .cz domény. Podrobný ceník naleznete na http://www.wwwsystem.cz/cenik-mesicniho-pausalu.