Web pro náročné – tvorba www stránek na míru

Vytvoříme Vaší firmě web přesně na míru. Chcete-li svou prezentací potenciálního klienta opravdu ohromit a přesvědčit jej, že jste špička ve svém oboru, je na místě investovat do neotřelých a perfektních www stránek. I kdybyste špičkou ve svém oboru nebyli, díky serióznímu a „vymazlenému“ webu jeho návštěvníky snadno přesvědčíte, že právě vaše nabídka je ta nejlepší.

Proč si nechat vytvořit web na míru?

  • Web na míru přesně padne vašim potřebám – není třeba se omezovat v obsahu, rozsahu ani formě. Grafický návrh bude vycházet přesně z vašich potřeb.
  • Grafické zpracování webu bude originální a bude důsledně vycházet z firemního stylu společnosti. Grafika i uspořádání stránek zohledňí zaměření webu i jeho cílovou skupinu.
  • Rozpočet obvykle dává prostor pro použití nadstandardních působivých efektů či animací nebo pokročilejších funkcí webu, které jej výrazně zatraktivní.
  • V případě vyššího rozpočtu je vhodné stránky udělat optimalizované pro mobilní telefony a tablety – takzvaný responsive design. Šířka webu, obsah a jeho uspořádání se přizpůsobí šířce displaye zařízení.
  • K novému webu na míru vám dáme praktické dárky: Příručky Optimální struktura článků a obsahu na webu a Jak napsat dobré články pro web. V případě zájmu vám rádi pomůžeme s napsáním textů na web, SEO optimalizací i aktivní reklamou a propagací na sociálních sítích a internetu.

Snadná správa obsahu a bezstarostný provoz

Internetové stránky stavíme na redakčním systému wwwSystem – jednom z nejpokročilejších a uživatelsky nepřívětivějších redakčních systémů vůbec. Prostřednictvím internetového prohlížeče tak snadno změníte textový obsah webu, obrázky, přidáte novou referenci nebo aktualitu. Pro standardní úpravy sebu tak nepotřebujete naši asistenci, zvládnete je pohodlně provést sami bez potřeby jakýchkoli technických znalostí.

O provoz webu se nemusíte starat – hosting, doménu i provoz emailů zařídíme za Vás.

Mohlo by vás také zajímat