Proč svěřit návrh loga právě nám

 1. Zkušení grafici
  Loga u nás vymýšlí zkušení grafici. Právě zkušenosti a globální přehled jsou kromě talentu pro vymyšlení kvalitního loga důležité.
 2. Logo si vyberete z více variant
  Předložíme vám několik návrhů na nové logo, ze kterých si jistě vyberete. Počet návrhů se obvykle pohybuje mezi třemi a osmi návrhy.
 3. Preferujeme kvalitu nad kvantitou
  Konkurence vám slíbí více – mnoho grafiků a ještě více návrhů na logo. Více ale neznamená lépe – i my vám jsme schopni dodat desítky návrhů od desítek grafiků. Vybíráme ale ty nejlepší z nejlepších, nezahltíme vás desítkami průměrných log, ale předložíme vám raději méně návrhů, zato kvalitnějších.
 4. Garance vrácení peněz
  Pokud si z předložených návrhů nevyberete, což se nestává, garantujeme Vám vrácení 50% z ceny loga. Jsme ale přesvědčeni, že budete s našimi službami spokojeni.
 5. Individuální přístup
  Ke každému klientovi a ke každému logu přistupujeme individuálně. Položíme vám vždy několik otázek, abychom se o vás i o vašem podnikání dozvěděli co nejvíce tak, aby logo odráželo přesně ty hodnoty a vzbuzovalo přesně ty pocity, které jsou žádoucí.
 6. Licence k užívání loga samozřejmostí
  Ke všem logům poskytujeme časově neomezenou licenci k užívání loga.
 7. Analýza oboru i konkurence
  Návrhu loga předchází analýza oboru i konkurence, abychom si mohli vytvořit myšlenkovou mapu a asociace vedoucí ke správnému výběru motivů i fontů pro budoucí logo, ale také proto, aby se nestalo, že vymyslíme logo, které již používá například vaše konkurence. Analýzu provádíme především u vyšších balíčků.
 8. Barevné varianty, formáty, logomanuál
  V závislosti na vybraném balíčku od nás dostanete nejen základní logo, ale také jeho barevné varianty (pro černobílé nebo negativní použití), logo od nás vždy dostanete v různých formátech (jpg, png, pdf, ai) a u vyšších balíčků je součástí našich služeb také vypracování logomanuálu, ve kterém je logo podrobně definováno.
 9. Návrhem loga to pouze začíná
  Rádi vám poskytneme také další servis. Pro nové logo vám zajistíme registraci ochranné známky, zpracujeme firemní styl (vizitky, hlavičkové papíry, obálky a další), připravíme propagační tiskoviny pro tisk, ale také rádi zajistíme vytvoření profesionálních a moderních webových stránek.
 10. Návrh loga nás baví
  Nakonec to nejdůležitější – vymýšlet loga nás prostě baví. A jak známo, jen práce, která člověka baví, produkuje ty nejlepší výsledky.