Proč si nechat vytvořit nový moderní web?

Náskok před konkurencí

Budete-li více vidět než Vaše konkurence a bude-li Vaše prezentace zajímavější a kvalitnější (jakože v případě webu od nás opravdu bude), získáte před ní náskok a v očích mnoha návštěvníků právě to bude důvodem, proč zvolí právě vaše služby či výrobky. Kvalita sebeprezentace je totiž neméně důležitá, než kvalita Vaší práce či výrobků. Protože bude-li Vaše prezentace nezajímavá, nekvalitní či nedůvěryhodná, těžko přesvědčíte potenciálního zákazníka, že Vaše služby nebo výrobky jsou perfektní a kvalitní.

Dozví se o vás noví zákazníci

Díky tomu, že budete mít vlastní a dobře udělané www stránky (a to ty od nás jsou), si vaši nabídku najdou noví potenciální zákazníci. Dříve oblíbený tištěný katalog služeb dnes již nikoho nezajímá, čím dál více lidí hledá na internetu. I pro instalatéra má dnes smysl mít web s nabídkou svých služeb. Bude-li dnes hledat člověk nejen mladší generace instalatéra v Brně, zadá jednoduše do vyhledávače "instalatér brno". Nemáte-li jako instalatér www stránky, pravděpodobně vás takový člověk nenajde a neosloví.

Seriózní sebeprezentace

I v případě, že se o vás zákazník doslechne jinak než z internetu, dnes velmi často otevře internet a ověří si, jaké informace tam o vás najde. To první, co by se mu mělo zobrazit, by měl být právě váš web. Ten by měl být přehledný, zajímavý a seriózní. Přesně tak firemní weby od nás působí.

Přehlednější strukturu webu

Když už na Váš web přijdou noví návštěvníci, je vhodné, aby se v informacích neztratili a byli po webu optimálně navigováni – ideálně k uskutečnění objednávky nebo kontaktování Vás. Necháte-li si nový web vytvořit u nás, bude graficky přívětivý a lidé se na něm neztratí. Poskytneme Vám také cenné rady a tipy, jak uspořádat informace a jak docílit dobré konverze návštěvníků Vašeho webu na Vaše klienty a zákazníky.

Více návštěvníků webu po redesignu

Naše praxe ukazuje, že pouhým redesignem zastaralého webu se naši klienti posunou v internetových vyhledávačích (seznam, google, aj.) nahoru na důležitá klíčová slova. To s sebou logicky nese zvýšení návštěvnosti webu a tedy Vaše nové potenciální klienty. Aktivní i pasivní SEO optimalizací dokážeme Vaši prezentaci dostat ještě výše – až na přední pozice.

 

Chcete levný web?      Chcete web na míru?