Hledáme obchodního zástupce

Ve vývojovém týmu máme profíky, naše služby a produkty jsou více než konkurenceschopné, avšak máme mezery v přímém prodeji. Právě proto do našeho týmu hledáme schopné obchodníky, kteří dokáží dostat kvalitní produkty a služby našeho studia k novým zákazníkům. Působnost je celorepubliková, naše nabídka je prodejná jak v Praze či Brně, tak v menších regionálních městech. Cílová skupina jsou restaurace, menší živnostníci a firmy, po načerpání zkušeností potom střední či větší podniky a jednání s důležitými klienty. V případě ambicí a dobrých výsledků vám poskytneme podmínky pro budování obchodního týmu.

Kolik si vyděláte?

Jak to tak bývá, výše odměny bude záležet na vaší výkonnosti a nasazení – v první fázi tedy budou odměny na bázi provizí z prodejů. Co vám můžeme garantovat, že provize z prodejů našich služeb jsou pro obchodní zástupce nastavené velmi, velmi zajímavě. Konkrétní podmínky jsou věcí dohody, schopným a perspektivním obchodním zástupcům jsme ochotni vyjít velmi vstříc tak, aby pro ně byla spolupráce s námi zajímavá. Pokud pro nás budete přínosem, můžeme se později domluvit na stabilním platovém základu či jinak vaše zisky a provize upravit.

Nebudete tedy prodávat neprodejný šmejd, ale služby, které mají mnoho výhod oproti konkurenčním nabídkám. Vaše odměna tedy může být opravdu nadstandardní.

Provize pro naše obchodní zástupce 

Co tedy budete nabízet a prodávat?

Veškeré podstatné informace se dozvíte v našem online Manuálu pro obchodní zástupce. Ve zkratce jde o:

 • Weby na míru
 • Levné šablonové weby
 • Weby zdarma
 • Eshopy
 • Grafické práce

A dále konkrétně služby zaměřené na restaurace:

 • Netspot – zajímavá Wi-Fi věcička pro restaurace
 • Správa Facebook profilu
 • Speciální webové šablony pro restaurace – kvalitní a zároveň levný web pro restaurace

V oblasti webdesignu a internetového obchodování zajišťujeme komplexní servis, náš klient se tedy nemusí o nic starat, k dispozici má intuitivní a přehledný redakční systém, jehož prostřednictvím si snadno upraví obsah webu. Dále zajišťujeme grafické práce (návrh loga, firemního stylu, vizualizace a mnoho dalšího). Dále máme zajímavou nabídku automatických eshopů, se kterými mohou lidé snadno vydělat bez velkého úsilí a investic.

Máme toho pro klienty připraveno opravdu mnoho, naše portfolio je široké a nabízené služby kvalitní. Nyní je potřeba najít nové zákazníky. A právě proto hledáme vás!

Jak začít?

Nejdříve si prosím důkladně prostudujte náš Manuál pro obchodní zástupce. Naleznete tam podrobné informace o naší nabídce, kterou byste v první fázi mohli prodávat a také dokument s provizemi, která Vám budou za tyto prodeje náležet. Doporučuji projít si také tento náš web (CobraDesign) a dále naše prezentace www.eshopsystem.cz a www.netspot.cz.

V případě vážného zájmu o spoluprácí s námi nám potom napište na obchod@cobradesign.cz, nebo zavolejte na telefonní číslo 776 544 119 a domluvíme se na osobní schůzce v Praze/Brně.

Na osobní schůzku si prosím připravte konkrétní dotazy na nás a na formu spolupráce, můžeme deatilněji projít naše služby, které můžete prodávat, apod. Cílem je, abyste po této schůzce již mohl/a začít prodávat některé z našich služeb.

Jak vám my v prodejích pomůžeme?

Samozřejmě vás zaškolíme a seznámíme vás s naší nabídkou i možnostmi – víme, že dobrý přehled o nabízených produktech a službách je pro obchodního zástupce základ. Dále vám na míru připravíme prodejní a prezentační materiály, jako:

 • Vaše vizitky
 • Informační A4 – některé již máme připraveny, není problém jakékoli další vytvořit na míru vašim požadavkům
 • Emailové newslettery – můžete využívat také našeho newsletterového systému a rozposílat potenciálním zákazníkům poutavé, na míru připravené newslettery.
 • Na míru připravené landing pages na našem webu – nabídku, kterou budete prezentovat vám vytvoříme na míru se vším všudy.
 • Dle dohody cokoliv dalšího.

Nebudeme vás učit, jak prodávat, to musíte jako obchodní zástupce vědět vy, popřípadě se to rychle naučit. Poskytneme vám ale maximálně vstřícné podmínky k tomu, abychom vám prodej našich služeb maximálně usnadnili. Jakékoli materiály vám můžeme připravit na míru tak, aby vaše obchodní činnost pro naši společnost byla co nejefektivnější.