Netspoty – vydělávejte na WiFi internetu ve vašem podniku!

Ukázka netspotuObjednáte-li si u nás tvorbu nového webu pro vaši restauraci, kavárnu či bar, nejen že dostanete atraktivní web za bezkonkurenční cenu, do restaurace vám také v případě vašeho zájmu umístíme netspot.

O co jde? Netspot je malé zařízení, které zajistí zobrazování graficky poutavého obsahu na přihlašovací stránce k wi-fi internetu ve vaší restauraci. Plochu obrazovky mobilních zařízení i počítačů tak lze využít jako nový marketingový kanál, jehož prostřednictvím je možné zákazníkovi, který se ve vaší restauraci přihlašuje k WiFi internetu, zobrazit různá reklamní sdělení.

Je možné tuto plochu využít k propagaci vaší nabídky (polední menu, konkrétní nabídka či akce nebo soutěž) nebo zobrazovat reklamní sdělení a vydělávat tak na provizích z návštěv.

Síla emailového marketingu - motivujte vaše zákazníky k opětovné návštěvě!

Focení restaurací a příprava tiskovin Správa Facebooku restaurace Tvorba webů pro restaurace Služby pro restaurace

Marketingová síla netspotu spočívá nejen v možnosti zobrazování nabídky či reklamy při přihlašování k internetu, ale je možné sbírat emailové adresy vašich návštěvníků a ty dále využít pro emailový marketing. Řešení pro rozposílání emailových newsletterů je součástí administračního rozhraní netspotu. Díky emailovému marketingu můžete lidem, kteří již ve vaší restauraci byli, rozposlat pozvánku k opětovné návštěvě a motivovat je k ní různými akcemi či nabídkami.

Podrobnější informace o netspotech se dozvíte na www.netspot.cz.