Návrh loga – Brno

I Vaší firmě rádi navrhneme moderní logo. Proč je logo důležité? Logo je bezpochyby nejdůležitější vizitkou ve vizuelní komunikaci vaší firmy. Je všude – na vizitkách, na vašem webu, na tiskovinách, na poštovní schránce,… Jeho podoba by neměla být náhodná nebo prvoplánová – měla by důsledně vycházet z několika faktorů.

Kvalitní a moderní logo by mělo splňovat několik parametrů, abychom jej mohli označit jako dobré. Tvorba loga by měla vycházet z několika předpokladů.

 • Logo musí být v daném oboru a teritoriu originální a nezaměnitelné
 • Kvalitní logo musí vycházet ze zaměření firmy – z oblasti jejího podnikání.
 • Dobré logo by mělo tvořit harmonický celek
 • Návrh loga by měl zohlednit také možnosti široké aplikovatelnosti loga.
Návrh loga Brno - informace Ceník tvorby loga

Tvorba loga – Brno

Tvorba loga zabere několik hodin, často desítek hodin práce. I za zdánlivě jednoduchým a jasným logem často stojí dlouhý vývoj a mnoho dalších variant loga, které nikdy nespatří světlo světa..

 1. Analýza samotné firmy
 2. Analýza konkurence, inspirace, asociace
 3. Tvorba návrhů, zpracování námětů loga
 4. Korekce, doladění loga
 5. Rozpracování variant loga
 6. Rozpracování variant loga
 7. Další spolupráce

Orientační cena návrhu loga:

Zpracování návrhů loga: 2 000 až 8 000 Kč

V první fázi vytvoříme několik základních motivů na logo, na nichž se obvykle podílí více grafiků.

Dopracování a licencování loga: 3 000 až 10 000 Kč

Finalizace loga a zpracování logomanuálu. K logům poskytujeme časově neomezenou licenci k užívání loga.

Kontaktní osoba v Brně:

Ing. arch. Petr Bílý
brno@cobradesign.cz
+420 775 855 966

Grafické studio v Brně

Grafické studio CobraDesign sídlí v Brně, rádi Vám poskytneme komplexní servis nejen v oblasti návrhu loga, ale také v přípravě firemní identity a firemních tiskovin. Specializujeme se na webdesign, tedy tvorbu internetových stránek a také na vše, co souvisí s internetovým obchodováním. V těchto oblastech poskytujeme komplexní servis.

Jste živnostník nebo firma sídlící v Brně a chcete seriózního partnera v oblasti grafických prací a tvorby www stránek? Jsme Vám k dispozici, neváhejte si s námi domluvit schůzku přímo v Brně, rádi Vám předvedeme, co umíme. Rádi dorazíme na schůzku či konzultaci do Vaší brněnské kanceláře.

Návrh loga Návrh loga Firemní styl Firemní styl a tiskoviny Tvorba www stránek a eshopů Tvorba webů a eshopů SEO optimalizace Seo a marketing

 
»«

Se službami CobraDesign jsme byli velmi spokojeni. I přesto, že jsme v začátcích sami pořádně nevěděli, jakým směrem bychom se chtěli při tvorbě loga ubírat, grafici nám byli schopni ukázat správnou cestu. Naneštěstí jsme poměrně nároční zákazníci, takže k finální podobě loga vedla dlouhá cesta, ale stálo to za to! Ještě jednou děkujeme za Vaši vstřícnost a dobré nápady.

Petra Valentová | Sportpark HIT | Názory na naše služby