Tvorbu eshopů jsme z kapacitních důvodů pozastavili

Aktuálně Vám s tvorbou eshopů bohužel nepomůžeme, prioritně se věnujeme grafickým pracem a tvorbě webových stránek.

Eshop na míru pro náročné klienty

Jste náročný internetový obchodník a máte ohledně vašeho nového eshopu jasnou vizi a specifické požadavky? Nebojte se nás kontaktovat, jistě najdeme řešení, které bude odpovídat vašim představám o dokonalém eshopu.

Proč si nechat vytvořit eshop na míru?

  • Eshop na míru přesně padne vašim potřebám – přehledně postavíme layout tak, aby to důležité bylo dobře vidět a vše bylo pěkně přehledné a intuitivní.
  • Prioritami grafického zpracování eshopu bude přehlednost, originalita, poutavost obsahu, ergonomie, důraz na to důležité, snadnost nákupního procesu
  • Je vhodné využít moderních prvků a eshop udělat atraktivní pomocí pokročilejších animací či funkcí. Vhodné je také myslet na mobilní zařízení – chytré telefony a tablety.
  • K novému eshopu na míru vám dáme praktické dárky: Příručky Optimální struktura článků a obsahu na webu a Jak napsat dobré články pro web. Rádi vám také pomůžeme se zviditelněním eshopu ve vyhledávačích nebo na sociálních sítích.

Snadná správa eshopu a bezstarostný provoz

Internetové obchody stavíme na administračním systému eShopSystem – jednom z nejpokročilejších a uživatelsky nejpřívětivějších administračních systémů vůbec. Prostřednictvím internetového prohlížeče tak můžete snadno spravovat objednávky, zboží i články na eshopu. Pro standardní obsluhu a úpravy obsahu eshopu tak nepotřebujete naši asistenci, provozovat eshop zvládnete snadno sami – naučili jsme obsluhovat eshop i starší lidi, nebojte se obchodovat online! Máme pro vás připravené návody a zákaznickou podporu.

Mohlo by vás také zajímat: