Tvorbu eshopů jsme z kapacitních důvodů pozastavili

Aktuálně Vám s tvorbou eshopů bohužel nepomůžeme, prioritně se věnujeme grafickým pracem a tvorbě webových stránek.

Levné šablonové eshopy

Výroba a provoz internetového obchodu nemusí být finančně příliš náročná. Pro klienty, kteří s internetovým obchodováním začínají a nechtějí tak investovat velké částky do přípravy eshopu jsme připravili šablonové eshopy.

Šablona pro váš eshop

Využíváme vlastní šablony internetových obchodů, nikoli volně dostupné masové šablony. Výhodou šablony je nízká pořizovací cena, nevýhodou fakt, že na stejné šabloně je postaveno více eshopů. Můžete si vybrat z několika hotových barevných variant eshopu, samozřejmostí je také výměna loga.

Budete-li šablonu chtít nějak více upravit, ať už vytvořit unikátní barevnou variantu, nebo jiné úpravy obsahu či layoutu eshopu, je to dle individuální dohody také možné. Vyjdeme Vám vstříc – mnozí klienti jsou překvapeni, jak kvalitní eshop na tak levné šabloně za své peníze dostali.

Snadná správa eshopu a bezstarostný provoz

Internetové obchody realizujeme na administračním systému eShopSystem – jednom z nejpokročilejších a uživatelsky nejpřívětivějších administračních systémů. Prostřednictvím internetového prohlížeče tak můžete snadno spravovat objednávky, zboží i články na eshopu. Pro standardní obsluhu a úpravy obsahu eshopu tak nepotřebujete naši asistenci, provozovat eshop zvládnete snadno sami – naučili jsme obsluhovat eshop i starší lidi, nebojte se obchodovat online! Máme pro vás připravené návody a zákaznickou podporu.

Mohlo by vás také zajímat: