Kreativní vouchery

Získejte 100 000 Kč na spolupráci s námi! 
Pouze do února 2019!

V rámci dotačního programu Kreativní vouchery Vám Jihomoravské inovační centrum proplatí většinu nákladů na spolupráci s námi! Například nové logo, tiskoviny a web na míru tak můžete mít od nás zcela zdarma!

Velkou výhodou tohoto dotačního programu je především jeho administrativní nenáročnost – s veškerými dokumenty (kterých bude potřeba jen několik málo stránek) Vám pomůžeme. Skvělé také je, že spolupráce s námi je plně ve Vaší režii (resp. naší společné), nikdo (ani JIC) Vám nebude nutit něco, co nepotřebujete, sami si zvolíte, jaké práce a v jakém rozsahu od nás budete chtít.

Zúčastnit se Kreativních voucherů je velmi snadné, za 100 000 Kč to stojí, nemyslíte? Budete-li mít štěstí a Vaše firma bude vylosována jako příjemce Kreativního voucheru, 75 % nákladů na naši spolupráci Vám JIC proplatí (maximálně 100 000 Kč).

Pokud voucher nezískáte, spolupracovat nemusíme a nebude Vás to stát ani korunu, případně můžeme spolupracovat v menším rozsahu, to již bude na Vašem rozhodnutí – JIC se pomocí Kreativních voucherů pouze snaží propojit firmy s kvalitními kreativními firmami a oba subjekty tak podpořit v jejich rozvoji – kreativní a profesionální naše studio rozhodně je!

 

Konkrétní příklad

Vaše investice: pouze 30 000 Kč, investice JIC: 100 000 Kč

Co tak můžete například získat:

 • Web na míru (v hodnotě 70 000 Kč)
 • Nové logo vč. logomanuálu (v hodnotě 15 000 Kč)
 • Tiskoviny – vizitky, firemní tiskoviny, katalog, leták, apod. (v hodnotě 15 000 Kč)
 • SEO optimalizaci a online marketing (v hodnotě 30 000 Kč)

Reálně tak zaplatíte například pouze za SEO a online marketing. Profesionální web, logo i tiskoviny tak budete mít ve výsledku zdarma.

Kdo se může zúčastnit

Malé a střední podniky se sídlem nebo provozovnou v Jihomoravském kraji, které vytváří produkt nebo službu v jednom z těchto oborů:

 • Pokročilé strojírenské a výrobní technologie
 • Přesné přístroje
 • Vývoj softwaru nebo hardwaru (software nemusíte prodávat, stačí, je-li váš software součástí služby, či produktu, které poskytujete či vytváříte)
 • Léčiva, lékařská péče a diagnostika (včetně soukromých lékařských praxí)
 • Technologie pro letecký průmysl

Může však jít i o firmu z jiného oboru, která bude např. subdodavatelem firmy z výše uvedených sektorů. Pokud si nejste jistí, zda do výše uvedeného spadáte, rádi Vám poradíme.

Podmínkou také je, aby daná firma s kreativcem neměla žádné vazby (ani obchodní v posledních 5 letech).

Víte o společnosti, která podmínky splňuje a mohla by mít zájem se Kreativních voucherů zúčastnit? Dejte nám tip, když to vyjde, odměníme Vás!

Ukázky projektů, které jsme v uplynulých dvou letech díky Kreativním voucherům realizovali

 

Jdete s námi do toho?

Ozvěte se nám, pomůžeme Vám a vše spolu hladce zařídíme!
Tel.: 775 855 966
E-mail: info@cobradesign.cz

Čas na registraci je pouze do 16. 2. 2019!

Jsme prověřený kreativec

Kreativních voucherů se účastníme od samého začátku v roce 2015 a několik projektů jsme úspěšně realizovali. Máme tak mnoho zkušeností, víme, jak to funguje a s veškerou administrativou Vám pomůžeme.

Co od nás můžete očekávat

Kreativita, zkušenosti, spolehlivost...

Jak spolupráce funguje

 1. Do 16. 2. 2019 provedete jednoduchou registraci.
 2. Do 23. 3. 2019 podáte návrh projektu – s jeho přípravou Vám pomůžeme.
 3. Dne 25. 4. 2019 proběhne losování voucherů.
 4. Do 30. 11. 2019 budeme mít vše hotovo.
 5. Nejpozději do konce ledna 2020 bude dotace (75 %) proplacena. Čím dříve dílo dokončíme, tím dříve může být dotace proplacena.

Pokud nebude Vaše firma vylosována jako příjemce voucheru, můžeme od spolupráce zcela upustit, nebo ji realizovat s nižším rozpočtem, to je již na Vás. Nezískáte-li voucher a nebudeme-li následně spolupracovat, nebude Vás to stát ani korunu.

Více informací

Více informací o Kreativních voucherech naleznete zde.

Náš profil v rámci Kreativní galerie je potom tady.