Kontaktujte nás

 

Napište nám email
Napište nám
nebo zavolejte:

 

Telefonní číslo pro grafiku
Kontakt pro grafické 
práce (2D, 3D):

 

Telefonní číslo pro webdesign
Kontakt pro oblast
webdesignu:

 
  info@cobradesign.cz   +420 775 855 966   +420 775 855 961  

 

Sídlo grafického studia CobraDesign a kanceláře máme v centru Prahy, odkud pracuje naše webová divize. Zastoupení máme také v Hodoníně, kde se nachází hlavní grafik studia CobraDesign – případná osobní schůzka ohledně grafických prací je tedy možná pouze v Hodoníně, výjimečně také v Brně.

Klienty máme z celé České republiky, běžně efektivně komunikujeme a zakázky k oboustranné spokojenosti realizujeme prostřednictvím emailu/telefonu, z našeho pohledu tedy není nutné osobní setkání. Pro návrh loga máme připravený online formulář, který nám poskytne potřebné informace o Vašem projektu i představách. U realizace webových stránek, 3D vizualizací či tiskovin běžně stačí popsat svou představu a požadavky do e-mailu. Časově je to pro Vás i pro nás efektivnější a my můžeme o to dříve začít pracovat na Vaší zakázce namísto toho, abychom jezdili po Praze/Brně či jinde na osobní schůzky.

 

 

Praha

praha@cobradesign.cz

Najdete nás na: 
eShopSystem s.r.o.
Pernerova 293/11
186 00 Praha 8

Brno

brno@cobradesign.cz

Hradec Králové

hradec@cobradesign.cz

Rychnov nad Kněžnou

rychnov@cobradesign.cz

Hodonín

hodonin@cobradesign.cz

Najdete nás na:
Petr Bílý
Patočkova 2
695 01 Hodonín

Ostrava

ostrava@cobradesign.cz

Olomouc

olomouc@cobradesign.cz

Karviná

karvina@cobradesign.cz