Grafické studio Karviná – CobraDesign

návrhem loga a corporate identity a především webdesignem – tvorbou internetových stránek a obchodů máme mnohaleté zkušenosti, mezi desítky našich klientů patří mimo jiné VZP ČR, Škoda Transportation nebo ČEZ

Návrhem dobrého loga a firemních tiskovin to začíná, vytvořením přehledného a poutavého webu nebo eshopu pokračuje, účinnou SEO optimalizací a online marketingem finishuje. O čem je řeč? O úspěšném podnikání a prezentaci (nejen) na internetu.

Ve vodách nejen karvinských, ale především těch internetových, se pohybujeme již více než 10 let a ač se virtuální prostředí vyvíjí velmi rychle, sledujeme moderní trendy a možnosti, abychom našim klientům mohli poskytnout plně profesionální servis v oblasti grafických prací, webdesignu, internetového obchodování, SEO optimalizace a online marketingu.

Naše grafické studio sídlí v Brně, ale působnost máme celorepublikovou. Často se vyskytujeme právě v Karviné, je proto možné domluvit se na osobní schůzce i v tomto městě. Co můžeme udělat právě pro vás? Neváhejte si s námi v Karviné domluvit schůzku.

Návrh loga Karviná Návrh loga Tvorba www stránek Karviná Webdesign Výroba eshopů Karviná Tvorba eshopů Vizualizace Karviná Vizualizace

 

Proč v Karviné zvolit grafické studio CobraDesign

Cílem našeho grafického studia je, aby vaše prezentace (ať už jde o logo, vizitku nebo www stránky) skutečně zaujala, odpovídala zaměření vaší firmy a aby se prosadila mezi konkurenčními nabídkami – protože jistě i ve vašem oboru je nejen v Karviné velká konkurence.

Důležité také je, abyste si snadno a jednoduše mohli informace na Vašem webu spravovat a aktualizovat. Tím spíše to platí u obsluhy eshopu – práci s produkty, objednávkami a fakturací zvládnete hravě díky našemu přehlednému redakčnímu/administračnímu systému.

Jsme perfekcionalisti a oboru grafiky i webdesignu skutečně rozumíme. Rádi vás o tom přesvědčíme osobně například při schůzce přímo v Karviné.

Co pro Vás především uděláme: navrhneme moderní logo | zpracujeme firemní styl a tiskoviny | vytvoříme www stránky nebo eshop | zařídíme online marketing a SEO.

Naši klienti a reference:

Všeobecná Zdravotní Pojišťovna
Škoda Transportation
Nestlé
karvina@cobradesign.cz
+420 775 855 965

Proč investovat do nového webu či loga?

  • Vaše prezentace je po Váš úspěch neméně důležitá než to, čím se zabýváte. Právě na ni záleží, jak Vás zákazníci vnímají.
  • Pomůže-li Vám kvalitní internetová prezentace či tiskovina byť jen k jediné větší zakázce, investice do ní vložená se Vám rychle vrátí.
  • Internetový obchod je velmi efektivní forma prodeje zboží, jejíž obliba stále stoupá. Obsluha eshopu může být snadná.
»«

Profesionální přístup, bezproblémová a rychlá komunikace, kreativita, spolehlivost, kvalita a vstřícnost... taková je spolupráce s grafickým studiem  CobraDesign. Doporučuji všem, kteří potřebují poradit s firemní identitou, od návrhů loga, vizitek až po tvorbu webových stránek. Finální výstup předčil veškerá má očekávání. Děkuji za skvěle odvedenou práci.

Lucie Černá | Férové poradenství | Názory na naše služby