Co vše provádíme v rámci SEO optimalizace?

Vzhledem k tomu, že účinná SEO optimalizace je založena především na dlouhodobých zkušenostech a know-how, tyto znalosti si každá firma chrání a nejinak je tomu v našem případě. Naše SEO postupy si ověřujeme na stovkách testovacích projektů a doménách, investujeme mnoho úsilí do ověřování, jak který faktor funguje a ovlivňuje výsledky vyhledávání. Díky těmto rozsáhlým a mnohaletým zkušenostem a díky zázemí, které máme v oboru SEO optimalizace vybudované, se nám daří dosahovat velmi dobrých výsledků a dokážeme často i to, čeho by naše konkurence neměla šanci dosáhnout.

Nebudeme Vám lhát – zdaleka Vám neřekneme vše, co děláme pro to, abychom dostali Vaše www stránky nahoru. Provádíme totiž mnoho postupů a zohledňujeme mnoho vlivů, o jejichž důležitosti často naše konkurence nemá ani ponětí. Víme, co děláme, proč to děláme a jak to máme dělat.

Je nám ale jasné, že klient často chce slyšet aspoň něco, aby měl pocit, že ví, za co své peníze utrácí. Obecné náležitosti SEO optimalizace Vám rádi sdělíme – v rámci měsíčního paušálu tedy mimo jiné provádíme především následující činnosti:

  • Optimalizujeme obsah – kontrolujeme a upravujeme články na optimalizovaném webu, správně nastavujeme metatagy, je-li třeba, zasahujeme také do kódu webu.
  • Nakupujeme zpětné odkazy a to především z tematicky podobně zaměřených webů.
  • Píšeme a zveřejňujeme PR články na daná témata.
  • Vytváříme nové weby a stránky k podpoře optimalizovaného webu.

O dosažených výsledcích SEO optimalizace jste informováni formou přehledného reportu.

Obecně platí, že optimalizovat nové stránky je podstatně náročnější než v případě webu (domény), který již má svou historii.