Hodnocení naší práce klienty

Na této stránce naleznete několik citací od našich klientů. Hodnotí v nich úroveň našich služeb. Těsíme se, že řady našich spokojených klientů rozšíříte i Vy. Nezapomeňte si také prohlédnout naše reference.

Deborah Leonetti | OPERATHLETA

Ostala som velmi milo prekvapena z navrhov, ktore ste mi poslali. Naozaj mozem povedat ze ste sa trafili do mojej predstavy. ... Som nadsena! Presne ste vystihli moju predstavu a ponukli naozaj vsetky mozne, vhodne moznosti. Este raz dakujem. Ste velky profesional a to si vazim. Rada pracujem s ludmi na spravnom mieste.

Simona Marková | Flordeco

Chtěla bych Vám poděkovat za spolupráci a za veškerou Vaši práci a čas který jste nám věnoval. Veškerá grafika se nám moc líbí a už se těšíme až ji budeme moc začít používat. Přeji Vám hezký den a spoustu spokojených zákazníků.

Ing. Jan Motyčka | Bezpečnost práce a požární ochrana

Služby výborné, maximální spokojenost – profi přístup, jednání, cena... Pokud se doslechnu, že někdo shání někoho na realizaci webu, nasměruji na studio CobraDesign.

Lucie Černá | Férové poradenství

Profesionální přístup, bezproblémová a rychlá komunikace, kreativita, spolehlivost, kvalita a vstřícnost... taková je spolupráce s grafickým studiem  CobraDesign. Doporučuji všem, kteří potřebují poradit s firemní identitou, od návrhů loga, vizitek až po tvorbu webových stránek. Finální výstup předčil veškerá má očekávání. Děkuji za skvěle odvedenou práci.

Miroslav Malina | Rodinné včelařství

Děkuji za odvedenou práci, jsem spokojen. Když budu něco v budoucnu potřebovat, určitě se ozvu. Případně Vás doporučím kolegům a kamarádům.

Petra Valentová | Sportpark HIT

Se službami CobraDesign jsme byli velmi spokojeni. I přesto, že jsme v začátcích sami pořádně nevěděli, jakým směrem bychom se chtěli při tvorbě loga ubírat, grafici nám byli schopni ukázat správnou cestu. Naneštěstí jsme poměrně nároční zákazníci, takže k finální podobě loga vedla dlouhá cesta, ale stálo to za to! Ještě jednou děkujeme za Vaši vstřícnost a dobré nápady.

Ing. Ondřej Peckert | architektura, interiery, projekční práce, grafika

Na spolupráci s CobraDesign na vizualizacích (renderech) interiéru restaurace oceňuji zejména vstřícnost, kvalitu a flexibilitu se kterou k projektu přistoupili. Finální výstupy odpovídají mým představám, to vše v krátké dodací lhůtě a za rozumnou cenu. Těším se na další spolupráci.

Ing. Petra Růžičková | All 4 Finance s. r. o.

Se službami grafického studia CobraDesign jsme byli velmi spokojeni – návrh firemního loga a dalších dokumentů byl přesně dle našich představ, spolupráce byla rychlá a efektivní.

Branislav Bogdanov | Restaurace Porto

Jsme spokojeni jak s profesionalitou v jednání a zprovoznění webu tak s rychlostí prováděných úprav webu.

Jitka Vítová | Chaganela s.r.o.

Po dlouhé době mohu vyjádřit spokojenost s odvedenou službou! Měla jsem štěstí, že jsem po dlouhém hledání a zkoušení našla grafické studio CobraDesign. Po prvotním zadání mých požadavků na vytvoření loga, etiket, inzerce, mi byly předloženy návrhy, se kterými jsem byla od počátku ztotožněna.

Především oceňuji korektnost při jednání, přístup firmy k mým požadavkům a návrhům, bez toho, aby si zhotovitel jednostranně prosazoval svůj názor, jak se mi to stávalo u jiných firem. Dále kvituji rychlost, s jakou spolupráce probíhala a operativnost při řešení krizových situací v plnění termínů a požadavků vydavatelů tiskovin, v nichž byly výsledky naší spolupráce se studiem „CobraDesign“ prezentovány.

Martin Křivský | AMI Communications

Se studiem CobraDesign spolupracujeme již řadu let a vzhledem k dosavadní pozitivní zkušenosti na tomto faktu určitě nebudeme nic měnit. Profesionální přístup, kvalita služeb, spolehlivost, vstřícnost a ochota řešit věci rychle a flexibilně patří mezi hlavní důvody naší spokojenosti.

Ing. Jiří Mečíř | PPS Liberec

Předností studia CobraDesign jsou bezpochyby nízke ceny služeb, jejichž kvalitou se však CobraDesign vyrovná mnohem dražší konkurenci.