Focení restaurací – aktuálně neprovádíme

Fotografování restaurací – aktuálně neprovádíme

Zajistíme vašemu podniku služby profesionálního fotografa za bezkonkurenční ceny – focení restaurací a tvorbu 360° panoramat připravených pro snadnou implementaci na web. 

Tvorba statických fotografií

Nafotíme váš podnik, výsledkem bude sada 20 fotografií interieru a detailů ve vysokém rozlišení.

Tvorba panoramat

Vyfotíme a zpracujeme 360° panorama, které můžete použít buď na web (uživatel si bude moci vyší panoramatem otáčet) nebo pro tiskové účely. Panorama si poté pomocí iframu, který vám připravíme, můžete snadno vložit přímo na váš web! Nepoužíváme Flashovou technologii, panoramata jsou tedy funkční také na mobilních telefonech a tabletech! Panorama je možné objednat samostatně (bez focení statických fotografií).

Ukázkové panorama:

panorama

Naše nabídka pro restaurace:

Služby pro restaurace Tvorba webů pro restaurace Správa Facebooku restaurace Netspot – vydělávejte na WiFi

Příprava tiskovin pro restaurace 

Nejen Zdeněk Polreich ve svém pořadu doporučuje restauracím mít takové prostírání, takový jídelní lístek, zkrátka takový firemní styl, který zákazníky osloví a bude na ně působit dobře. I tyto zdánlivé maličkosti mohou pomoci k tomu, aby se u vás zákazník cítil příjemně.

Rádi vám zpracujeme návrh na nové prostírání, na nový jídelní lístek, vizitky, plakát, nebo dokonce na kompletní rebranding vašeho podniku a vše připravíme pro tisk, případně tisk také zajistíme. Chcete přece na své zákazníky působit zajímavě a profesionálně, nebo ne?