Emailový marketing

Náš administrační systém eShopSystem (popř. redakční systém wwwSystem) obsahuje nástroj pro efektivní emailový marketing. Není tak třeba nasbírané emailové adresy importovat do externího systému, vše je pohodlně přístupné z jedné administrace.

Emailový marketing je vhodnou formou komunikace s vašimi návštěvníky a zákazníky, která je motivuje k opětovnému nákupu a tím zvýší váš obrat.

Sběr emailů na webu/eshopu

Dejte návštěvníkům vašeho webu/eshopu možnost přihlásit se k odběru novinek a aktuálních nabídek pomocí jednoduchého formuláře. Přidejte do objednávacího procesu eshopu možnost přihlásit se k odběru těchto newsletterů. Dokonce je k tomuto kroku můžete motivovat nějakou slevou či výhodou. Získáte tak kontakt na vašeho loajálního zákazníka, který se o vaši nabídku zajímá. Ideální příjemce vaší nabídky či reklamního sdělení.

Rozesílání emailových newsletterů

Rozesílejte zájemcům z řad vašich návštěvníků a zákazníků pravidelné html emailové newslettery a motivujte je tak k opětovné návštěvě a nákupu na vašich stránkách.

K dispozici máte šablonové html newslettery. Do nich si můžete svépomocí vkládat textové informace a přidávat produkty, kterých se akce týká a rozesílat je jak často chcete. Příprava a zprovoznění šablonových newsletterů je spojena s jednorázovým poplatkem 5 000 Kč.

Především ale máte možnost rozesílat také plně grafické newslettery, které znáte například od velkých internetových prodejců jako je mall.cz nebo alza.cz. Příprava jednoho plně grafického newsletteru obvykle stojí 1 000 až 4 000 Kč dle rozsahu a formy newsletteru. Při opakovaném využívání jedné grafické šablony lze ušetřit.

Možnost rozesílání emailových newsletterů je spojena s navýšením měsíčního paušálu. Vyšší tarify jej mají v ceně. Více informací o výši měsíčního paušálu u webů a u eshopů.