Chci web

Webdesignu – tvorbě www stránek a internetovým technologiím se intenzivně věnujeme již více než 10 let. Za tuto dobu jsme pracovali mimo jiné pro VZP, ČEZ, Škoda Transportation, Auto ESA, Blue Ocean Management a další. Jsme připraveni poskytnout komplexní servis v oboru internetové prezentace i Vám!

Ať již potřebujete multijazyčnou firemní prezentaci nebo jen malý informativní web, jistě pro Vás nalezneme optimální řešení. Vyjdeme vstříc jak náročným klientům poptávajícím firemní web na míru tak začínajícím podnikatelům, pro které je zásadní nízká cena realizace webu.

Snadná správa obsahu a bezstarostný provoz

Redakční systém WordPress je nejrošířenější redakční systém na světě. Využívají jej například společnosti jako Sony Music, BBC nebo Baťa a je nasazen na více než čtvrtině všech webových stránek na světě.

I my jej využíváme a stavíme na něm webové stránky. Díky tomu si snadno kdykoli budete moci upravit obrázkovo-textový obsah Vašeho webu nebo například přidat novou podstránku. Nebudete-li se chtít s redakčním systémem seznamovat, můžete samozřejmě úpravu Vašeho webu provádět přes naši zákaznickou podporu, i po dokončení webu jsme Vám k dispozici a rádi Vám s jeho aktualizací pomůžeme.

Redakční systém

Náklady na provoz webu:

Aby web fungoval, musí být online. S námi bez starostí.

Hosting: 290 Kč měsíčně

Hosting, poplatek za jednu .cz/.com doménu, zákaznická podpora, bezpečnostní aktualizace, denní zálohování. HTTPS certifikát zdarma. 

Webové stránky s redakčním systémem WordPress je potřeba pravidelně aktualizovat z bezpečnostních důvodů, pro zachování kompatibility nástrojů a využití nejnovějších technologií. V rámci našeho hostingu provádíme tyto práce automaticky několikrát ročně. 

Hosting fakturujeme vždy do konce kalendářního roku a vždy až klient web potvrdí jako dokončený, během vývoje je od nás hosting ZDARMA. Doporučujeme Hosting+. 

Hosting+: 390 Kč měsíčně

Obsahuje totéž co Hosting, navíc obsahuje paušál pro úpravy obsahu v rozsahu max. 30 minut práce měsíčně (úprava textů, výměna fotografií apod. abyste nemuseli ztrácet čas úpravami či seznamováním se s redakčním systémem, zařídíme aktualizaci webu za Vás).