Často kladené otázky z oblasti webdesignu

Chci si nechat vytvořit internetové stránky, co to obnáší?

Vzhledem k tomu, že v oboru webdesignu poskytujeme komplexní služby, nemusíte se takřka o nic starat. Zařídíme Vám nejen samotnou realizaci projektu včetně napojení na administrační systém, ale také služby s tím související jako je pronájem domény, hosting s neomezeným množstvím e-mailových schránek, registraci do katalogů atd.. Díky tomu odpadají možné problémy v komunikaci vývojáře internetové prezentace a hostingové společnosti nebo například starosti s prodlužováním pronájmu domén - tyto starosti nechte na nás.

Chci internetové stránky, ale nevím, zda je dokážu obsluhovat

Nemějte obavy - projekty stavíme na intuitivním administračním systému eShopSystem. Jedná se o přehlednou aplikaci, která slouží k úpravě obsahu prezentací (ale pro správu eshopů), díky které snadno změníte textové informace, či přidáte fotogalerii bez potřeby odborných znalostí. Například změnit či napsat nový článek je stejně jednoduché, jako napsat dopis ve Wordu. Opravdu můžete být počítačový lajk a i přes to s eShopSystem zvládnete obsluhu webu či eshopu. Pokud byste i přes to nechtěli tento systém využívat, můžeme se Vám o obsah a aktualizace Vaší prezentace starat my.

Uvažuji o realizaci internetového obchodu, ale nemám s nimi žádnou zkušenost

To vůbec nevadí, nejste první ani poslední, koho naučíme pohodlně obsluhovat svůj nový internetový obchod, i třeba ovládáte-li jen úplné základy práce na PC. Díky administračnímu systému eShopSystem je správa obchodu snadná, stejně jako práce s objednávkami a fakturami. Pokud máte co nabídnout, provozujete například kamennou prodejnu, neváhejte s pořízením internetového obchodu. Vyplatí se to! Nejen že získáte nové zákazníky po celé ČR, ale také získáte kvalitní prezentaci Vaší prodejny, která může sloužit jako účinná reklama.

Plánuji pořízení internetových stránek, mám si zařídit doménu a hosting?

Pokud jejich realizaci plánujete s větším časovým odstupem, můžete si již nyní vybrat a zaregistrovat doménu. S výběrem hostingu však vyčkejte až po výběru studia, které Vám bude projekt realizovat. U nás je situace taková, že ke všem námi realizovaným projektům poskytujeme hosting. Tím, že využíváme administrační systém eShopSystem, není možné projekty na něm postavené hostovat na cizích serverech. Množství pokrokových funkcí a technická náročnost tohoto systému znemožňuje jeho instalaci na jiných, než speciálně nakonfigurovaných a nastavených serverech. Proto hodláte-li svěřit tvorbu Vaší prezentace do našich rukou, nepořizujte si hosting. V případě nejasností a dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Jak správně vybrat firmu, které svěřit realizaci webu/eshopu?

Konkurence je obrovská a výběr firmy, která vytváří kvalitní prezentace, je pro lajka obtížný. Prohlédněte si reference dané firmy. Pokud se Vám práce líbí, a má jich firma dostatek, je to znakem kvalitní práce. Kvalitu kódu jako lajk těžko posoudíte. U internetových obchodů je potom velice důležité, jaký systém je pro jejich správu danou firmou využíván. V každém případě je vhodné prostudovat si veškeré informace, které o své práci studio na své prezentaci poskytuje. Můžete tak například zjistit, zda vůbec firma nabízí vše, co potřebujete. Chcete-li se poradit ohledně výběru realizátora Vašich www stránek, neváhejte se na nás obrátit. S výběrem Vám pomůžeme a i v případě, že byste si nevybrali studio CobraDesign, Vám sdělíme odborný názor na konkurenční nabídku.

 

Chcete levný web?      Chcete web na míru?