Levné šablonové weby

Vytváříme nejen profesionální webové stránky na míru, ale rádi Vám vytvoříme také levný web. Je-li pro vás důležitější nízká cena před originalitou, můžeme web postavit na některé z našich grafických šablon, které využívají redakčního systému WordPress. Společnostem a podnikům, které se chtějí prezentovat na vysoké úrovni a mít opravdu kvalitní web, rozhodně doporučujeme web na míru.

» Prohlédněte si webové šablony a vyberte, kterou použijeme jako základ pro Váš nový web.

Cena levného webu

Cena se odvíjí jednak od rozsahu (počtu podstránek) a jednak od využívaných funkcí a vlastností webu. V ceně je vždy instalace šablony a konfigurace webu, vložení Vašeho loga, barevné přizpůsobení a vložení dodaného obsahu na web (texty, obrázky). Ceny jsou například:

Jednostránkový web: již od 4 000 Kč
Web se čtyřmi podstránkami: již od 4 600 Kč
Web s deseti podstránkami: již od 5 800 Kč

Pro určení konkrétní ceny webu máme připraven položkový ceník jednotlivých vlastností a funkcí webu.

Snadná správa obsahu a bezstarostný provoz

Redakční systém WordPress je nejrošířenější redakční systém na světě. Využívají jej například společnosti jako Sony Music, BBC nebo Baťa a je nasazen na více než čtvrtině všech webových stránek na světě.

I my jej využíváme a stavíme na něm webové stránky. Díky tomu si snadno kdykoli budete moci upravit obrázkovo-textový obsah Vašeho webu nebo například přidat novou podstránku. Nebudete-li se chtít
s redakčním systémem seznamovat, můžete samozřejmě úpravu Vašeho webu provádět přes naši zákaznickou podporu, i po dokončení webu jsme Vám k dispozici a rádi Vám s jeho aktualizací pomůžeme.

Redakční systém

Mohlo by vás také zajímat