Levné šablonové weby

Výroba a provoz www stránek nemusí být finančně příliš náročná. Je-li pro vás důležitější nízká cena před originalitou, můžeme web postavit na některé z našich grafických šablon, které jsou vhodné i pro firemní weby. Nevýhodou však je, že rozložení webu není možné měnit. Na stejné šabloně je postaveno více různých webů z různých oborů, které se liší jen svým obsahem, případně barevností. Váš web tedy nebude příliš originální a není možné graficky vycházet z vašeho loga či firemního stylu tak, jako v případě webu na míru. Společnostem a podnikům, které se chtějí prezentovat na vysoké úrovni a mít opravdu kvalitní web, rozhodně doporučujeme web na míru.

Šablona pro váš web

Využíváme vlastní šablony www stránek, nikoli volně dostupné masové šablony. Výhodou šablony je nízká pořizovací cena, nevýhodou fakt, že na stejné šabloně je postaveno více internetových prezentací. Můžete si vybrat z několika hotových barevných variant eshopu, samozřejmostí je také výměna loga.

Budete-li šablonu chtít nějak více upravit, ať už vytvořit unikátní barevnou variantu, nebo jiné úpravy obsahu či layoutu webu, je to dle individuální dohody také možné. Vyjdeme vám vstříc – mnozí klienti jsou překvapeni, jak kvalitní www stránky na tak levné šabloně za své peníze dostali.

Snadná správa webu a bezstarostný provoz

Weby realizujeme na redakčním systému wwwSystem – jednom z nejpokročilejších a uživatelsky nejpřívětivějších redakčních systémů. Prostřednictvím internetového prohlížeče tak můžete snadno spravovat a také rozšiřovat obsah vašich www stránek – sami si nastavíte položky v menu i obsah jednotlivých podstránek. Pro standardní obsluhu a úpravy obsahu webu tak nepotřebujete naši asistenci, provozovat web zvládnete snadno sami – naučili jsme spravovat svůj web i starší lidi, zvládnete to i vy! Máme pro vás připravené návody a zákaznickou podporu. Úvodní naplnění obsahu webu na přání zajistíme.

Mohlo by vás také zajímat