Kontaktujte nás

 

Napište nám email
Napište nám
nebo zavolejte:

 

Telefonní číslo pro grafiku
Kontakt pro grafické 
práce (2D, 3D):

 

Telefonní číslo pro webdesign
Kontakt pro oblast
webdesignu:

 
  info@cobradesign.cz   +420 775 855 966   +420 775 855 966  

 

Sídlo grafického studia CobraDesign a kanceláře máme v centru Prahy. Zastoupení máme také v Brně – na obou místech je možná osobní schůzka. Po domluvě je možné osobní jednání také v některých jiných městech v České republice (viz níže).

 

 

Praha

praha@cobradesign.cz

Najdete nás na: 
eShopSystem s.r.o.
Pernerova 293/11
186 00 Praha 8

Ostrava

ostrava@cobradesign.cz

Hradec Králové

hradec@cobradesign.cz

Rychnov nad Kněžnou

rychnov@cobradesign.cz

Brno

brno@cobradesign.cz

Najdete nás na:
Petr Bílý
Gruzínská 7
625 00 Brno-Bohunice

Olomouc

olomouc@cobradesign.cz

Karviná

karvina@cobradesign.cz