Přejeme Vám dobrou chuť a přinášíme slevu 10 %

Ať už si vychutnáváte dobré jídlo nebo odpočíváte nad hrnkem dobré kávy, tak či tak bychom Vám rádi popřáli dobrou chuť. A jakožto návštěvník tohoto podniku od nás dostáváte 10% slevu na veškeré naše činnosti (platí na jednorázově placené služby, nikoli služby spojené s měsíčním paušálem).

Poptáváte-li tedy návrh loga, přípravu tiskovin nebo chcete-li vytvořit moderní web či eshop, vyžádejte si při objednávce těchto služeb tuto slevu 10%.

Proč zvolit grafické studio CobraDesign

Cílem našeho grafického studia je, aby Vaše prezentace (ať už jde o logo, vizitku nebo www stránky) skutečně zaujala, odpovídala zaměření Vaší firmy a aby se prosadila mezi konkurenčními nabídkami.

Důležité také je, abyste si snadno a jednoduše mohli informace na Vašem webu spravovat a aktualizovat. Tím spíše to platí u obsluhy eshopu – práci s produkty, objednávkami a fakturací zvládnete hravě díky našemu přehlednému redakčnímu/administračnímu systému.

Jsme stabilní společnost s dostatkem zkušeností a profesionálů. Pracovali jsme například pro Nestlé, ČEZ, Škoda Transportation, VZP ČR, GlaxoSmithKlein a další. Prohlédněte si naše reference.

»«

Ostala som velmi milo prekvapena z navrhov, ktore ste mi poslali. Naozaj mozem povedat ze ste sa trafili do mojej predstavy. ... Som nadsena! Presne ste vystihli moju predstavu a ponukli naozaj vsetky mozne, vhodne moznosti. Este raz dakujem. Ste velky profesional a to si vazim. Rada pracujem s ludmi na spravnom mieste.

Deborah Leonetti | OPERATHLETA | Názory na naše služby